RL_FM_London
  Ogłoszenia praca

Radio zostało przeniesione na stronę www.dosc.info.pl

Poszukuje kucharza z doswiadczeniem i znajomoscia jezyka do pracy w restauracji The Waterfront Inn (www.waterfrontinn.co.uk) w Westward Ho w pln Devonie.Atrakcyjne zarobki i zakwaterowanie.
Info:andrewski88@o2.pl
Unique and Prestigious Opportunity to be selected for Expanding International Hotel. We are recruiting professionals in the areas of Front Desk, Catering, Event Organising, Housekeeping, Maintenance, Administration and Public Relations. Our hotel is situated in the beautiful and historic English County of Cornwall where no matter how hard one works it feels like a holiday If you are a friendly, ethical and dedicated person who likes working long hours and contributing towards a good purpose you have a chance to be selected. Please send your CV(in English) & PHOTO to katarinascherber@camelotcastle.com
Zatrudnie kelnerke do coffee shopu w polnocnym Londynie. Praca na pelny etat. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz doskonale warunki. Prosze o kontakt wszystkie zainteresowane osoby. Agnieszka 07033300178
Miałeś wypadek? Należy Ci się odszkodowanie. Zadzwoń do polskich konsultanów. 100% odszkodowania, bez kosztów, najlepsi adwokaci w Anglii. Tel.: 07707 677807
e-mail: prawnik@qualitypar.co.uk
Renomowana Piekarnia posiadajaca siec wlasnych sklepow na terenie Anglii (ok. 60 km od Londynu) poszukuje obecnie kandydatow na stanowisko

Sprzedawca

Zadania:
Obsługa klienta, przygotowywanie kanapek, sprzątanie sklepu. Dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

Wymagania:
Dobra znajomość języka angielskiego,
Optymizm w dzialaniu,
Gotowość do podjęcia pracy w Anglii

Oferujemy:
Stabilną pracę w Anglii,
Atrakcyjne wynagrodzenie od 5.80 GPB/h
Zakwaterowanie platne 70 GBP tygodniowo,
Ciekawą i rozwijającą pracę z ludźmi,
Pomoc w załatwieniu formalności.

Wyślij Cv w języku angielskim na adres enquiries@watsonsbakeries.co.uk w tytule e-maila wpisz nr ref: Sales Assistant/gbritain oraz imie i nazwisko.
PRACA JAKO DYSTRYBUTOR(KONSULTANT) FIRMY FM GROUP.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku.
Wyrażamy głęboką nadzieję, że również Państwo zechcą nawiązać z nami współpracę. Ze swojej strony zagwarantować możemy profesjonalizm, kompetencję oraz wysoką jakość oferowanych usług i wyrobów.

DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW FM GROUP OFERUJE STRONĘ WWW ZA 10 FUNTÓW / ROCZNIE..... SZCZEGÓLY NA MOJEJ STRONIE WWW .

W sprzedaży zapachy perfum: Dior, Chanel, Armani, Gucci, Lacoste, Lancome,
Klein, Hugo Boss i inne... łącznie 163 zapachy damskie i męskie.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM?

*RABAT - 43% opustu bez względu na wysokość zamówienia
-kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz
-masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd.
*Nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes(wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy)
*możesz działać w dowolnym miejscu, w Polsce a nawet zagranicą
*dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów
*dysponujesz licznymi materiałami niezbędnymi do pracy
*korzystasz z prezentacji, seminariów i szkoleń organizowanych przez osobę, która wprowadziła Cię do firmy- w ten sposób zdobywasz wiedzę o produktach, programach, promocjach, poszerzasz także kontakty biznesowe
*jako wyróżniający się Sprzedawca i Sponsor zyskujesz możliwość zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych
*zdobywając pozycje Lidera, otrzymujesz premie od obrotu firmy na całym świecie.

Serdecznie zapraszam do współpracy i aktywnego uczestniczenia w tworzeniu sukcesu własnego i naszej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNA ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI!!!

www.swiat.perfum-fm.eu
Zatrudnimy od zaraz Murarza do pracy w zachodnim Londynie.
Wymagane doswiadczenie.
Prosimy o kontakt tylko na email; prosimy podac imie, numer telefonu kontaktowego.
Email : mayfairconstruction@hotmail.co.uk
poszukuję pracy przy remontach posiadam doswiadczenie przy pracach wybuzeniowych i wykonczeniowych zdobyte w Szkocji mam pozwolenie na prace i nr NI ,jestem osobą niepalącą i sumienie wykonuje powierzone mi prace Pozdrawiam prosze o kontakt do polski 0048506329490
prace tylko nz zakwaterowaniem
Zatrudnie pomocnika na budowe,praca od zaraz.
tel 07033300281

  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj!

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja